Prywatność

Ta strona internetowa (www.kwojciechowski.pl) jest prywatną stroną autorską, a jej właścicielem jest Kamil Wojciechowski – osoba prywatna, autor tekstów.

Nie korzystam z trackerów i plików cookies marketingowych oraz analitycznych 🙂

Na stronie wykorzystywane są jedynie pliki cookies służące do poprawnego funkcjonowania serwisu – mechanizm oparty o system zarządzania WordPress. Strona WWW połączona jest strumieniem danych z serwisem Instagram, z którego wyświetla zdjęcia z mojego profilu autorskiego.

Informacja o polityce prywatności serwisu Instagram:

https://www.facebook.com/help/instagram/155833707900388

Zachęcam do zapoznania się z zasadami przedstawionej na wyżej podanej stronie internetowej – zasady przetwarzania danych, polityka prywatności oraz informacje o ochronie danych osobowych w serwisie Instagram (Facebook).

Na tej stronie istnieje możliwość udostępniania poszczególnych treści w zewnętrznych serwisach. Funkcja ta dostępna jest poprzez przyciski u dołu wpisów. Udostępnianie treści z tej strony jest dobrowolnym wyborem użytkownika. Za dzielenie się moimi tekstami dziękuję. Pamiętaj, aby nie modyfikować autorstwa tekstów, ani nie kopiować ich w całości lub fragmentach bez wskazania autora lub źródła.