Prywatność

Ta strona internetowa (www.kwojciechowski.pl) jest prywatną stroną autorską, a jej właścicielem jest Kamil Wojciechowski – będący jednocześnie autorem tekstów.

Nie korzystam z trackerów i plików cookies marketingowych oraz analitycznych 🙂

Na stronie wykorzystywane są jedynie pliki cookies służące do poprawnego funkcjonowania serwisu – mechanizm oparty o system zarządzania WordPress.

Ponadto na stronie istnieje możliwość udostępniania poszczególnych treści w zewnętrznych serwisach. Funkcja ta dostępna jest poprzez przyciski u dołu poszczególnych wpisów (treści). Udostępnianie treści z tej strony jest dobrowolnym wyborem użytkownika. Za dzielenie się moimi tekstami dziękuję. Pamiętaj, aby nie modyfikować autorstwa tekstów, ani nie kopiować ich w całości lub fragmentach bez wskazania autora lub źródła.

Na stronie dostępne są odnośniki do zewnętrznych serwisów (media społecznościowe), w których prowadzę konta i są to:

Przechodząc do tych serwisów poprzez linki na tej stronie WWW użytkownik rozumie, że zaczyna korzystać z usług zewnętrznych dostawców. Proponuję zapoznać się z politykami prywatności w tych serwisach, a polityki te dostępne są pod linkami:

Na stronie znajdują się też odnośniki do serwisów muzycznych i streamingowych, w których opublikowany został mój audiobook. W ramach usług świadczonych przez te serwisy można posłuchać audiobooka. Serdecznie zapraszam 🙂